“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Taxify mění název na Bolt, kromě aut nabídne motorky a koloběžky

Známá aplikace Taxify mění jméno na Bolt

Známá aplikace Taxify mění jméno na Bolt

Estonská přepravní služba Taxify mění název na Bolt. Důvodem změny je zahrnutí širších systémů mobility, kvůli kterým mění společnost i logo. Aplikace totiž nově nabídne i svezení na koloběžkách nebo na motorkách.

“Taxify vznikla před pěti lety s cílem udělat přepravu ve městech pohodlnější a dostupnější. Naším prvním produktem bylo řešení pouze pro celé taxi dispečinky, které firmě dalo původní jméno. Náš nový název Bolt představuje rychlý pohyb bez námahy – přesně taková by měla být přeprava po městě, bez ohledu na to, jestli se pohybujete autem, na koloběžce nebo s pomocí veřejné dopravy,” říká CEO a spoluzakladatel Boltu Markus Villig.

K rozšíření nového brandu Bolt dojde postupně v nejbližších týdnech na všech trzích, na nichž aplikace po celém světě působí. Uživatelé si pouze aktualizují stávající aplikace Taxify.