V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Taxikáři se mohou v aplikaci učit místopis čtyř měst

Společnost eTesty.cz přichází s novou aplikací, která slibuje ulehčit budoucím taxikářům přípravu na zkoušky z místopisu. Apka Taxi zkoušky nabízí oficiální otázky ke zkoušce ve čtyřech českých městech - v Praze, Brně, Ostravě a Hradci Králové.

Uživatelé mohou v aplikaci ke každému městu najít nejen soubor otázek na místopis, ale také na platné právní předpisy, které se v jednotlivých městech mohou lišit. Otázky si mohou uchazeči jen prohlížet, aby si doplnili znalosti, nebo si přímo spustí cvičný test, a změří si tak svou úspěšnost. Problematické otázky se dají uložit, aby se k nim uživatel mohl později vrátit.

Aplikace Taxi zkoušky funguje i v offline režimu, pro její spuštění tedy není potřebné připojení k internetu. Vyplněné testy si apka navíc ukládá, takže si uchazeči mohou prohlížet své starší odpovědi. Taxi zkoušky jsou k dispozici pouze pro Android.

Apka obsahuje otázky na místopis a předpisy čtyř měst

Apka obsahuje otázky na místopis a předpisy čtyř měst

Pokud si uživatelé nechtějí zkoušet test, mohou si otázky nejprve prohlédnout

Pokud si uživatelé nechtějí zkoušet test, mohou si otázky nejprve prohlédnout