Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize Barrandov chystá na sobotní večery talk show Aleše Cibulky

Aleš Cibulka se stává nejvýraznější postavou programu televize Barrandova, který se pod novým vedením obrací do minulosti.

Aleš Cibulka a Marie Retková. Foto: TV Barrandov

Aleš Cibulka a Marie Retková budou novými programovými hlasateli Barrandova. Foto: TV Barrandov

Talk show Sejdeme se na Cibulce, v programu uváděná jako „zábavné setkání Aleše Cibulky a známých osobností, kteří se nebojí jeho nečekaných otázek“, chystá televize Barrandov počínaje 30. březnem jako hlavní program sobotního večera. Show má být hodinová a začínat ve 20 hodin. Název odkazuje na kdysi populární pořad s dechovkou Sejdeme se na Vlachovce.

Barrandov tedy i pod čerstvým ředitelem programu Petrem Lesákem sahá pro inspiraci do minulosti. Po 21. hodině nechává v osobotním programu Barrandovský Videostop, soutěžní pořad taktéž s populárním předobrazem v minulých dekádách. Po 22. hodině pak následuje bulvární magazín Exkluziv! s Kateřinou Brožovou, která má od ledna své tradiční místo v pondělí o půl desáté večer.

Aleš Cibulka se tak stává nejvýraznější postavou programu Barrandova - kromě sobotní show uvádí také ve všední dny odpolední soutěž Česká tajenka a je jedním z nově zavedených programových hlasatelů stanice.