Televize Barrandov chystá na sobotní večery talk show Aleše Cibulky

Aleš Cibulka se stává nejvýraznější postavou programu televize Barrandova, který se pod novým vedením obrací do minulosti.

Aleš Cibulka a Marie Retková. Foto: TV Barrandov

Aleš Cibulka a Marie Retková budou novými programovými hlasateli Barrandova. Foto: TV Barrandov

Talk show Sejdeme se na Cibulce, v programu uváděná jako „zábavné setkání Aleše Cibulky a známých osobností, kteří se nebojí jeho nečekaných otázek“, chystá televize Barrandov počínaje 30. březnem jako hlavní program sobotního večera. Show má být hodinová a začínat ve 20 hodin. Název odkazuje na kdysi populární pořad s dechovkou Sejdeme se na Vlachovce.

Barrandov tedy i pod čerstvým ředitelem programu Petrem Lesákem sahá pro inspiraci do minulosti. Po 21. hodině nechává v osobotním programu Barrandovský Videostop, soutěžní pořad taktéž s populárním předobrazem v minulých dekádách. Po 22. hodině pak následuje bulvární magazín Exkluziv! s Kateřinou Brožovou, která má od ledna své tradiční místo v pondělí o půl desáté večer.

Aleš Cibulka se tak stává nejvýraznější postavou programu Barrandova - kromě sobotní show uvádí také ve všední dny odpolední soutěž Česká tajenka a je jedním z nově zavedených programových hlasatelů stanice.