V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Televize Barrandov odsouvá Recept na bohatství dva díly po začátku do pozdějšího večera

Moderátoři a porotci soutěže Recept na bohatství

Návrat Libuše Šmuclerové - coby porotkyně v Receptu na bohatství - na obrazovku se nepovedl. Foto: TV Barrandov

Zřejmě nepřesvědčivé výsledky u publika přiměly televizi Barrandov přesunout kulinářskou show Recept na bohatství po dvou odvysílaných epizodách do pozdějších večerních časů. Show, jejíž premiéra měla minulé pondělí 144 tisíc diváků a druhý díl včera 131 tisíc, půjde minimálně příští dva pondělky nikoli od 20 hodin jako dosud, ale až v 21.45. Dnes to oznámila stanice.

Od osmi večer místo Receptu nasadí staré české filmy. V pondělí 10. září to bude krimi z roku 1973 Výstřely v Mariánských Lázních, v pondělí 17. září detektivka z roku 1979 Kam nikdo nesmí.

Recept na bohatství, formát se zahraničním předobrazem Recipe to riches, měl být hlavním hitem podzimního schématu Barrandova, televize ho točí a vysílá společně se slovenskou stanicí Joj. Minulé pondělí ale doplatil na konkurenci podzimní premiéry další řady Cest domů na Primě, včera mu pak přibyla ještě silnější konkurence v podobě prvního dílu seriálu Gympl s (r)učením omezeným na Nově.

Jednou z porotkyň v show je Libuše Šmuclerová, někdejší šéfky televize Nova a nyní generální ředitelky české pobočky vydavatelství Ringier Axel Springer. Pořad má podporu v tištěných titulech Ringieru, například v podobě redakčního hodnocení v Nedělním Blesku, v němž Recept na bohatství v hodnocení aspektů pořadů porazil Ano, šéfe! Zdeňka Pohlreicha.