Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize Barrandov zrušila relaci Dobrý večer, Česko!, nahradí ji podvečerní Rychlé zprávy

V týdnu od 27. srpna odstartuje i show o vaření Recept na bohatství, pokračovat budou Vtip za stovku a Barrandovský videostop.

Studio pořadu Dobrý večer, Česko! Foto: TV Barrandov

Studio pořadu Dobrý večer, Česko! Foto: TV Barrandov

Ani ne půl roku vydržel na obrazovce televize Barrandov pořad Dobrý večer, Česko!, pokus soukromé televize Barrandov přinést každodenní zpravodajsko-publicistickou relaci. Desetiminutové rozhovory moderované Martinou Kociánovou či Alexandrem Hemalou se poprvé vysílaly 30. ledna a odešly z obrazovky koncem června a na podzim se nevrátí.

Ukazují to aktuální programové plány Barrandova. Stanice od začátku července vysílá tříminutový přehled Rychlé zprávy v pozdní večer, v půl jedenácté, jedenáct či v půl dvanáct. Ten počínaje pondělkem 27. srpna přesune na 17.50. Rychlé zprávy se budou vysílat od pondělí do pátku, jako Dobrý večer, Česko!.

To mívalo v posledních týdnech kolem 100 tisíc diváků. Kratší a pozdnější Rychlé zprávy v létě mívají o pár desítek tisíc víc.

Před 18. hodinu se pak z času kolem 20. hodiny stěhuje též předpověď počasí Jak bude. Následuje dvouhodinové pásmo Animáček a od 20 hodin pak hlavní večerní program. Z původních pořadů Barrandova to první „podzimní“ týden bude

  • v pondělí 27. srpna od 20 hodin show Recept na bohatství
  • ve středu 29. srpna od 20 hodin zábavní pásmo Vtip za stovku
  • v sobotu 1. září od 20 hodin galavečer Česká hvězda (moderují Jitka Asterová a Jan Rosák) a od 21.10 Barrandovský videostop.

Poprvé v neděli 9. září (od 21.45) se pak vrátí na obrazovky Politická střelnice Zuzany Bubílkové.