Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Volejte Železnému na Barrandově končí

Programové novinky hodlá stanice propagovat v novém pořadu Volejte Cibulku.

Vladimír Železný v pořadu Volejte Železnému. Repro: barrandov.tv

Vladimír Železný v pořadu Volejte Železnému. Repro: barrandov.tv

Nejvýraznější programový pozůstatek ve vysílání televize Barrandov po Vladimíru Železném, dnes už bývalém generálním řediteli stanice, je minulostí. Pár týdnů poté, co vlastník televize Jaromír Soukup odsunul Železného na pozici ředitele strategického rozvoje svého vydavatelství Empresa Media, mizí z programu sobotní pořad Volejte Železnému.

Kopii Železného proslulého díla Volejte řediteli dával Barrandov od loňského listopadu. Počínaje zítřkem pořad nahradí reprízy tuzemských dokumentů České milování, které před časem vznikly právě pro televizi Barrandov. Budou začínat už v 11.55, poběží do 12.30 - tedy v čase promluv bývalého ředitele.

Programové novinky hodlá stanice propagovat v novém pořadu Volejte Cibulku, nesoucí jméno Aleše Cibulky, nově jmenovaného šéfdramaturga zábavy Barrandova. Novinka bude mít místo v programu také v sobotu, ne ale v poledne, ale v prestižním čase od 20.10. Poprvé se má vysílat v sobotu 26. dubna. „Kateřina Brožová a Aleš Cibulka vás provedou novinkami TV Barrandov. Více prozradí: Pavel Zedníček, Veronika Žilková, Heidi Janků, Marie Retková, Michal Jagelka, Radek Kašpárek, Ruda z Ostravy a další,“ stojí k novince v programových plánech.

Změny provádí nová šéfka Barrandova Marcela Hrdá a její programová ředitelka Markéta Daems. „O konkrétním denním vysílání už nerozhoduji, to je v pravomoci nového vedení stanice,“ řekl minulou sobotu Železný, v posledním vydání svého pořadu.

Místo programu dlouze promluval o situaci Krymu, pak samozřejmě o vínu, věnoval se přitom taky dotazu ohledně toho, jak mu v předchozím vydání ukáplo víno na košili. „Jestli to nejde vyprat, ať vám pan Soukup koupí novou,“ radil divák Kliment. „Košile si nosím své a kapka vína na košili se může objevit, to se stane, může se to stát i vám,“ reagoval Železný, a poradil, jak takovou skvrnku odstranit.