Televize Barrandov zavádí zpravodajství v 17.10 a 18.05, nově moderuje Olga Šípková

Aktuální trio moderátorů zpráv Barrandova: Jana Adamcová, Petr Lesák, Olga Šípková. Foto: Martin Hykl

Aktuální trio moderátorů zpráv Barrandova: Jana Adamcová, Petr Lesák, Olga Šípková. Foto: Martin Hykl

Televize Barrandov i navzdory neúspěchu své zpravodajsko-publicistické hodiny mezi 19. a 20. hodinou, kterou minulý týden po čtyřech měsících zredukovala, rozšiřuje množství zpravodajských relací ve svém vysílání. Od pondělí 6. května zařazuje živé vstupy ze zpravodajského studia v 17.10 a v 18.05 a také pozdní čtyřminutové Noční Hlavní zprávy.

Noční Hlavní zprávy nemají pevný vysílací čas, nasazeny budou ale ve všedních dnech pozdě večer pravidelně v pondělí, ve středu a v pátek po filmech, v úterý a ve čtvrtek po pořadu Což takhle dát si VIP?.

Závěr Hlavních zpráv, které nadále začínají v 18.45 a trvají zhruba dvacet minut, nově rozředí rubrika Barrandítka, s diváckými klipy jejich ratolestí.

Od středy 8. května má zpravodajská relace novou moderátorku - místo Jiřího Chuma začne zprávy moderovat cvičitelka Olga Šípková. Jana Adamcová a Petr Lesák, jinak též programový ředitel Barrandova, zůstávají.

Barrandov plánuje zpravodajství dál přidávat, a to už k 1. červnu. „Bude se jednat o další rozšíření objemu zpravodajství v našem vysílání,“ uvedl zatím jen programový šéf Lesák.