Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Televize Metropol nasazuje čtrnáctideník Art Time

Pražská televize Metropol zařazuje do vysílání dokumentární seriál Art Time. Poprvé se bude vysílat ve středu 12. března. Půjde o čtrnáctideník, se stopáží 30 minut, uváděn bude vždy ve 20.00. Zabývat se hodlá současným uměním, designem a architekturou, včetně portrétů jednotlivých umělců.

Přichystáno je 12 dílů, s tématy Ženy (tvorba Veroniky Drahotové, Karin Zadrick, Hany Babák a Anny Mareškové), Sklo, Malba, Šperk, Sběratelé, Architektura, Socha, Design, Erotika v umění, Film, Foto a Et cetera – Řím. Moderátorkou pořadu je Hana Burdová.

„Art Time je tady pro všechny, kteří stojí o to rozeznat rozdíl mezi dekorací a uměním,“ prohlásila Kateřina Černá, výkonná a programová ředitelka Metropolu a dramaturgyně a režisérka nového pořadu.