V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Televize Nova chystá web o „rychlé a levné přípravě jídel“ Poklička.cz

Obrazovkou s logem sedí odborná porota kuchařské show MasterChef (zleva) Jiří Štift, Martin Korbelič, Radek Šubrt. Foto: Linda Matásková

Odborná porota kuchařské show MasterChef (zleva) Jiří Štift, Martin Korbelič, Radek Šubrt na dnešní tiskové konferenci Novy. Foto: Linda Matásková

Internetové portfolio televize Nova se brzy rozšíří o web o vaření Poklička.cz, zaměřený na praktickou, rychlou a levnou přípravu jídel z dostupných surovin. Čtenáři budou moci umístit na web vlastní recepty a vzájemně si je hodnotit.

Chystaná Poklička.cz. Repro: TV Nova

Chystaná Poklička.cz. Repro: TV Nova

„Poklička.cz bude určena nejen pro milovníky vaření, ale přináší také cenné rady kuchařům-amatérům, jak co nejkvalitněji a přitom jednoduše uspokojit každodenní chutě celé rodiny,“ uvádí Nova v tiskových materiálech.

Také na tomto webu hodlá televize vytěžit své známé tváře.

Proslulý v této oblasti je pořad Babicovy dobroty s Jiřím Babicou, novější je cyklus Tescoma s chutí moderovaný Adélou Gondíkovou, nedávno Nova začala vysílat Grilování s Vodouchem s Ivanem Vodochodským.

A na podzim chystá kuchařskou show podle zahraniční licence MasterChef [viz presskit v PDF], s šéfkuchaři Jiřím Štiftem, Martinem Korbeličem a Radkem Šubrtem.