V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Televize Nova oprášila značku Prásk, spustila bulvární web Prásk.tv

Televize Nova spustila bulvární internetové zpravodajství Prásk.tv. Použila pro něj značku, kterou měl kdysi televizní magazín Prásk téhož zaměření. Televize web využije hodně k propagaci vlastních pořadů a jejich pořadů. Šéfredaktorem webu je Petr Macek, dlouholetý vedoucí společenských rubrik v jiných tuzemských médiích.

Logo webu Prásk

Logo webu Prásk

„O konceptu společenského online magazínu jsme uvažovali delší dobu, ve stávající situaci nám jeho spuštění dává velký smysl kvůli doplnění našeho online portfolia. V rámci segmentu navíc máme výjimečné výchozí podmínky, díky spolupráci TV Nova s řadou předních herců a dalších celebrit je naší velkou výhodou možnost získávat exkluzivní materiály nejen o dění v jejich pracovním, ale i soukromém životě. Například i tímto se chceme odlišovat od konkurence,“ přiblížil Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií.

Prásk.tv není poslední služba, kterou Nova na internetu chystá. Před spuštěním je internetový kanál Nova News, jako samohrajka od konce května funguje online filmový kanál Voyo Cinema.