V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Televize Paprika uvádí 80 nových dílů kulinářské série Česko-slovenský mlýnek na recepty

Vlevo Laci Hornáček a Iveta Fabešová, vlevo Hornáček a Vica Kerekes. Foto: TV Paprika

Vlevo Laci Hornáček a Iveta Fabešová, vlevo Hornáček a Vica Kerekes. Foto: TV Paprika

Placená kabelová a satelitní stanice TV Paprika uvádí 80 nových epizod druhé sezóny pořadu Česko-slovenský mlýnek. Série startuje v pondělí 10. září v čase 14.45, poběží denně do konce roku. Tvářemi cyklu jsou šéfkuchař Laci Hornáček a cukrářka Iveta Fabešová. Budou si zvát známé hosty.

Nová série Mlýnku přináší osm desítek nápadů na národní klasiku obou zemí či lehké a delikátní pokrmy Středozemí, v cestě za teplou a studenou kuchyní včetně dezertů dojde na gastronomické výlety i mimo Evropu.

Mezi pozvanými hosty jsou herečky Vica Kerekes (Muži v naději), Petra Hřebíčková (Muži v naději, Obsluhoval jsem anglického krále), moderátorka Adriana Poláková, herci Marián Labuda mladší (Král Ubu) a Marek Majeský (Bathory) nebo tanečník Denny Ratajský.

Na obrazovce Papriky se dlouhodobě představují mezinárodní (Jamie Oliver, Gordon Ramsa, Nigella Lawson) i domácí tváře z oboru (Iveta Fabešová, Laci Hornáček). Stanici v Česku a na Slovensku provozuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, majitel operátora UPC. Reklamní čas prodává agentura Atmedia.