Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize Pětka zrušila koncert Ivety Bartošové, vrchol svého startovního schématu

Těsná spolupráce začínající stanice a zpěvačky pokoušející se o comeback skončila neúspěchem necelý týden před završením dvouměsíční časosběrné show.

Iveta v kampani Pětky

Iveta v kampani Pětky

Začínající televize Pětka se definitivně vzdala zlatého hřebu svého programového schématu, s nímž v polovině října rozjížděla vysílání a který měl vyvrcholit koncertem Ivety Bartošové v pražské Lucerně v neděli 23. prosince. Stanice, která nyní nutně shání nového investora, měla koncert produkovat, místo toho ale už vrací prodané lístky.

„Ve dnech 23. 12. a 24. 12. dochází ke změně programu - 23. 12. odvysíláme ve 20.05 namísto avizovaného živého přenosu koncertu Ivety Bartošové v Lucerně střihový pořad Podzim s Ivetou, 24. 12. odvysíláme ve 20.00 namísto pořadu bonusového materiálu z koncertu Ivety Bartošové v Lucerně muzikál Divadla Broadway Kleopatra,“ oznámila mluvčí stanice Kateřina Kotalová.

Na Štědrý den Pětka ruší i pořad Iveta – Velký návrat, po Kleopatře dá jeden z dílu talk show V luftě s Jakubem Kohákem a od 22.30 zopakuje střihový Podzim s Ivetou.

S Bartošovou, na níž postavila marketing svého vstupu na trh, Pětka v posledních dnech komunikovala už jen prostřednictvím právníků. Obě strany se obviňovaly z nedodržení finančních závazků.