Televize Prima chystá seriál Obchoďák, od autorky nové Nemocnice na kraji města

Televize Prima začala natáčet další původní vztahový seriál určený pro hlavní vysílací čas, nazvaný Obchoďák. Vzniká podle námětu scénáristky Lucie Konášové, která je podepsaná pod seriálem České televize Dobrá čtvrť, novou řadou Nemocnice na kraji města či pohádkou Anděl páně.

„V zákulisí obchodního centra, v prostředí lesku výloh a regálů supermarketů, v bezstarostné atmosféře kaváren se odehrávají nečekaně dramatické, ale i humorné příběhy hlavních hrdinů seriálu,“ líčí Prima.

Kdy seriál nasadí do vysílání, zatím neuvedla, jak ale řečeno výše, měl by se vysílat po 20. hodině.

Děj Prima nastiňuje takto: „Mezi regály supermarketu začíná svůj nový život Simona (Danica Jurčová). Je na útěku od svého bohatého manžela, který se dostal do střetu se zákonem. Její kamarádka Dáša (M. Procházková) si právě otevřela butik s prádlem. Na rozdíl od Simony má šťastné manželství s Petrem (Pavel Kříž), profesorem češtiny, svoji budoucnost vidí v jasných barvách. A den co den řídí celý kolos centra její sestra, sympatická Vanda (Bára Munzarová). Bude i nadále podřizovat svůj život matce (Alena Vránová), nebo začne žít konečně svůj vlastní příběh?“

Dál v seriálu zahrají Martin Trnavský, David Matásek, Pavel Řezníček či Ondřej Sokol z Partičky.