Televize Prima natáčí „vinařský“ seriál Pálava

Dvanáctidílná série vzniká podle Petra Kolečka a Tomáše Vávry, v produkci Tomáše Vicana.

Z chystaného seriálu Pálava

Z chystaného seriálu Pálava

Z chystaného seriálu Pálava

Z chystaného seriálu Pálava

Z chystaného seriálu Pálava

Z chystaného seriálu Pálava

Televize Prima se pustila do výroby nového seriálu Pálava, v němž je „život zalitý sluncem“. Dvanáctidílná série podle Primy „ukáže, jak se žije na Moravě“. Filmaři navštíví lokace na Břeclavsku, natáčet tak budou v okolí Sedlece a Valtic, v Novém Přerově, Mikulově, v Lednici, kolem lednických rybníků nebo na Mušlově u Farmy Pálava.

Producentem seriálu je Tomáš Vican, který je podepsaný pod „vinařskou“ filmovou trilogií Bobule a také pod televizním cyklem Vinaři, úspěšným seriálem Primy z let 2014 a 2015. Scénář napsali Petr KolečkoTomáš Vávra. Kolečko zároveň režíruje, stejně jako Jaroslav FuitPetr Nikolaev.

Hlavní postavy ztvární Michal Isteník, Patrik Děrgel, Pavla Dostálová, Jiří PanznerDenisa Nesvačilová. Představovat budou partu kamarádů, bývalých spolubydlících z vysokoškolské koleje, kteří se tu každých pět let pravidelně scházejí, aby zavzpomínali na staré časy. Pětice hrdinů díky náhodě a starému kamarádovi zůstane na Pálavě místo dvou dnů na neurčito, a tím začíná jejich životní dobrodružství.

V chystané sérii budou také hrát Bolek Polívka, Pavel Zedníček, Jaromír Dulava, Tomáš Matonoha, Miroslav Táborský, Pavel Nečas, Jana Krausová, Jana Paulová, Robert Jašków nebo Hana Holišová.

Sdílejte