Newsletter, o který si tolik píšete, se vrátil do pravidelného rytmu, zase chodí denně ráno v šest.

Televize Prima po šesti letech vrátí na obrazovky reality show VyVolení

Protagonisté reality show byli vítanou stravou pro bulvár. Na snímku vítěz první řady VyVolených Vladko Dobrovodský. Foto: Profimedia.cz

Protagonisté reality show byli vítanou stravou pro bulvár. Na snímku vítěz první řady VyVolených Vladko Dobrovodský. Foto: Profimedia.cz

Televize Prima zareagovala na jízlivě podané informace bulváru Extra.cz a potvrdila, že letos chystá další řadu reality show VyVolení, která ji v roce 2005 přinesla velkou sledovanost předtím, než byla z 50 % prodána švédskému koncernu MTG. „Tento formát se vrací na obrazovky televize Prima. Castingová výzva startuje již dnes,“ sdělila dnes Prima.

Právě dobrý výběr soutěžících stál za ojedinělým úspěchem pvní řady VyVolených. Show podle maďarského vzoru, v níž soutěžící žijí týdny ve vile prošpikované kamerami, Prima dávala i v letech 2006 a 2007, druhá a třetí řada se ale potkala s nižším zájmem diváků.

Pro televizi je show nákladným počinem, třeba druhá řada vyšla podle tehdejšího šéfa stanice Martina Dvořáka v nákladech na 95 milionů Kč.

„Krom VyVolených se horečnatě pracuje i na změně schématu zpravodajství. Tomu nově přibudou odpolední zprávy a pozor, také ranní, několikahodinový zpravodajsko-snídaňový blok,“ doplňuje Extra.cz. Prima všechny novinky oficiálně představí na tiskové konferenci 1. srpna v Praze.