Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize Prima spouští web o vaření Prima Fresh, přinese i videa s Pohlreichem

Logo webu Prima Fresh

Logo webu Prima Fresh

Šest týdnů po startu bulvárního webu Prima Style spouští dnes televize Prima další internetovou stránku propojenou se svými televizními pořady Prima Fresh, na adrese www.prima-fresh.cz. Zaměřuje se na jídlo a vaření, cílí hlavně na muže a ženy od 25 do 45 let a ideální návštěvnost, které má docílit, je 250 až 300 tisíc návštěvníků měsíčně při 4 až 5 milionech zobrazených stran.

Lídrem segmentu je přitom Vaření.cz z produkce Centrum Holdings (v dubnu 708 tisíc návštěvníků), víc než tři sta tisíc lidí chodí ještě na Toprecepty.cz (607 tisíc), Recepty.cz (527 tisíc) a Labužník.cz (342 tisíc). Populární jsou také komunitní projekty jako hodnotící Scuk.cz či food blogy typu Cuketka.cz.

Web je přístupný zdarma, financuje ho inzerce včetně videoreklamy. Prima Fresh slibuje články, recenze restaurací, food bloggery, databáze potravin a také videorecepty a záznamy populárních televizních sérií Božské dorty či aktuální Vařte jako šéf se Zdeňkem Pohlreichem, včetně klipů ze zákulisí. Očekává přitom, že celkový počet přehrání za měsíc se bude pohybovat od 1 do 2 milionů měsíčně.

Podoba webu Prima Fresh

Podoba webu Prima Fresh