Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Televize Seznam má talk show pro mladé V centru

Zleva Karel Kovář alias Kovy, Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Kovy, Tomáš Verner a Janek Rubeš

Zleva Karel Kovář alias Kovy, Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Kovy, Tomáš Verner a Janek Rubeš

Televize Seznam spustila novou talk show s názvem V centru. Čtveřice Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, Karel Kovář alias Kovy, krasobruslař Tomáš Verner a reportér Janek Rubeš se v ní střídá v moderování rozhovorů s hosty známými z veřejného dění, a to v centru Prahy, v budově Skautského institutu na Staroměstského náměstí. Premiérové díly jdou každou středu od 20 hodin na Televizi Seznam a na Facebooku Seznam Zpráv, záznam je hned po skončení taky na webu.

Ptát se lidi mohou přímo na místě z publika, anebo přes internet. “Chceme oslovit mladou generaci a přinést jiný formát, který úzce souvisí s prostředím, ve kterém se každý den pohybujeme, tedy se sociálními sítěmi. Naše čtveřice moderátorů patří mezi nejvýznamnější influencery a jejich dopad na sítích chceme využít právě v novém pořadu,” přiblížil editor pořadu Filip Vích.