V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Televize Seznam nasazuje filmy a vysílá i přes web

Celoplošná Televize Seznam zprovoznila svůj internetový stream, divákům je tak přes web TelevizeSeznam.cz k dispozici vysílání šíření lineárně. Součástí novinky je možnost zpětného přehrávání, archiv zahrnuje pořady posledních sedm dní.

„Online vysílání Televize Seznam vnímáme jako další distribuční kanál, skrze který chceme našim divákům doručit náš obsah. Ve chvíli, kdy nebudou mít přístup k televizní obrazovce, budou se moci dívat online na svých zařízeních od počítače až po mobilní telefon,“ říká Jan Průša, manažer produktového týmu pro Seznam Zprávy a Televizi Seznam. Videa ze všech svých videoslužeb hodlá Seznam.cz brzy dávat na novou podobu platformy Stream.cz.

Navíc 12. října začaly na Televizi Seznam pátečné filmové večery, které budou pravidelně od 20.30 přinášet nezávislé a umělecké filmy od distribuční společnosti AQS. Prvním snímkem byly české Tajnosti, 19. října to bude Železná lady, 26. října Okamžik vzkříšení, 2. listopadu Hlad. Do konce roku to pak mají být film Philomena, Dům z písku a mlhy, Mary a Max, Za zavřenými dveřmi či Příběh mého syna.

Víkend na Televizi Seznam patří také původním seriálům. „V pátek se mohou diváci těšit na Kadeřnictví, v sobotu na Hasičárnu Telecí a v neděli na nový seriál Přijela pouť,“ doplňuje k programovému schématu Jakub Unger, v Seznamu ředitel divize Zpravodajství a TV.