Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize V1 dá o prázdninách Výlety na jedničku

Nový cestovatelský pořad z východních Čech bude propojený s aplikací Turista v mobilu.

Pořad Výlety na jedničku ukáže zajímavá místa Východních Čech. Foto: V1

Pořad Výlety na jedničku ukáže zajímavá místa Východních Čech. Foto: V1

Nový cestovatelský pořad vlastní výroby Výlety na jedničku nasadí o prázdninách Východočeská televize V1. Zahájí ve čtvrtek 9. července v 18.20 a ve vysílání se objeví každých 14 dní. Reprízy poběží v neděli v tentýž čas a pak vždy další týden znovu ve čtvrtek a v neděli. Pořad bude také dostupný v internetovém archivu televize a v mobilní aplikaci.

Série představí divákům zajímavá turistická místa ve východních Čechách a doplní je o praktické informace jako například tipy na restaurace či ubytování. „Lidé se vedle zajímavostí o hradech, zámcích či muzeích dozvědí také informace o cenách vstupného, kontakty a otevírací doby památek. Aby byly servisní informace kompletní, doplňuje pořad také kilometráž a časový plán,“ uvedl autor pořadu Tomáš Hejtmánek, který se rovněž stará o PR a marketing televize.

Pořad Výlety na jedničku bude uvádět Radek Houška. Foto: V1

Pořad Výlety na jedničku bude uvádět Radek Houška. Foto: V1

Pořad bude uvádět moderátor Radek Houška, který diváky po většinu dílů, koncipovaných jako jednodenní nebo dvoudenní výlety, provede na kole. Trasy představené v pořadu Výlety na jedničku se objeví také v aplikaci Turista v mobilu, jejíž součástí jsou turistické mapy.

„V tuto chvíli jsou hotové prázdninové díly, ale chceme navázat podzimními a později zimními výlety,“ řekl Médiáři Tomáš Hejtmánek.