Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Televizní kampaň Týdne má pokračovat i v dalších měsících

Majitel Týdne, Médey a Barrandova v lednu útočí proti deníkům na své stanici a také na Nově a Primě.

V neděli zahájená televizní kampaň vychvalující časopis Týden a jeho web poběží i po lednu. „Kampaň je nyní naplánovaná na leden, další měsíce momentálně plánujeme,“ sdělila Médiáři výkonná ředitelka Empresa Media Kateřina Jelínková. Kampaň nyní běží na televizích Nova, Prima a s Týdnem majetkově spřízněném Barrandově kolem večerních zpráv, dále pak v tištěných a online titulech vydavatelství.

Doprovází zlevnění Týdne o čtvrtinu na 30 Kč. „Jsme připraveni jít s cenou ještě níže, abychom byli schopni konkurovat deníkům, které marně a nesmyslně bojují se záplavou obsahu na internetu,“ řekl Forbesu Jaromír Soukup, který časopis i televizi Barrandov vlastní.