Pracujete jako ekonomický redaktor či redaktorka a chcete s námi budovat něco nového? Napište.

Cumulus Media / AirZone.TV

Informace, které letí Stáhnout (XLS)
Vlastnická struktura
Miroslav Oros (100 %)
Profil agentury

Agentura Miroslav Oros – Cumulus Media vznikla v roce 2006 s cílem pozitivně propagovat letectví a létání ve všech jeho podobách co nejširší veřejnosti. Agentura Cumulus se specializuje především na zpravodajskou činnost, produkci filmových dokumentů a reportáží, mediální servis pro letecké organizace a firmy, a mediální servis v oblasti letectví pro sdělovací prostředky všeho druhu. V červnu 2016 vznikla nová společnost Cumulus Media s.r.o., pod kterou postupně přešly veškeré dosavadní aktivity. Cílem je zvyšování kvality poskytovaných služeb a rozvoj televize AirZone.TV.

AirZone.TV je nezávislé médium provozované soukromým subjektem. Snažíme se objektivně informovat o dění v českém, ale i mezinárodním letectví a to ve všech jeho oblastech – sportu, průmyslu, politice, společnosti. Nedílnou součástí našeho vysílání, kterou směřujeme k široké veřejnosti je pozitivní propagace a popularizace létání všeho druhu. Na piloty samotné se snažíme působit tak, abychom přispěli ke zvyšování bezpečnosti letového provozu. Především ale chceme, aby se k nám letci a fanoušci létání chodili pravidelně dobře pobavit a něco nového se dovědět. Spolupracujeme s prestižními českými i zahraničními médii. Naše pořady a reportáže v Česku sdílí Česká televize, Sport 5, Prima, Nova, zpravodajský portál iDnes.cz, materiály přebírají a náš obsah citují i další média. Aktivně spolupracujeme jako zdroj v oblasti letectví s Českou tiskovou kanceláří.

Rok založení
2016
Pracovníků
3 (jde o počet deklarovaný agenturou)
Generální ředitel/ka
Miroslav Oros
Obor činnosti
  • Public relations
  • Digital
  • Outdoor
  • Produkce
  • TV
  • Eventy
Klíčoví klienti
Aero Vodochody Aerospace, Svaz českého leteckého průmyslu, GE Aviation Czech, Aeroklub České republiky, Letecká amatérská asociace České republiky, Aircraft Industries