Jak koronavirus dopadá na média, marketing a maloobchod v Česku? Čtěte ve speciální příloze.

Impact Hub

Místo, kde to dokážete Stáhnout (XLS)

Impact Hub Ostrava

Impact Hub Ostrava

Impact Hub Brno

Impact Hub Brno

Impact Hub K10

Impact Hub K10

Impact Hub K10

Impact Hub K10

Akce v Impact Hubu

Akce v Impact Hubu

Profil agentury

Impact Hub je součástí skupiny Hub Ventures a.s. a provozuje čtyři coworkingová sídla v Praze, Brně a Ostravě. Ta jsou součástí mezinárodní sítě Impact Hub s více než 100 coworkingy po celém světě. V Česku pečujeme o 1.700+ členů a víc než 10.000 metrů čtverečních. Kromě toho nabízíme  pronájmové prostory, pořádáme autorské, veřejné i interní, akce a během roku hostíme stovky událostí. Impact Hub je také centrem akceleračních programů zaměřených na firmy, neziskovky i jednotlivce. Naše aktivity směřují k rozvoji  společensky prospěšných projektů a mladých startupů, stejně jako zavedených značek. Pozici na trhu posilují také silná partnerství sítě například se společnostmi Google nebo Veolia, s Moravskoslezským krajem s Nadací České spořitelny apod.  Sdružujeme panel expertů a mentorů a nabízíme jedinečné know-how, o které se rádi dělíme.

Impact Hub ČR zahájil činnost na Smíchově roku 2010 prvním coworkingem. Spoluzakladateli jsou Petr Vítek, Zdeněk Rudolský, Jakub Mareš a Petr Baše. Více o vzniku a příběhu celé sítě zde.

Rok založení
2010
Obor činnosti
  • Produkce
  • Eventy
  • Coworking
Klíčoví klienti
Google, PwC, Nestlé, Česká spořitelna, Asociace společenské odpovědnosti, IKEA, Deloitte, ČSOB
Ocenění
  • Central European Startup Awards: Best Coworking Space (2018, 2019)
Certifikace
  • Asociace společenské odpovědnosti
  • Slušná firma
Coworking Impact Hub neustále roste a slaví pátý rok v Ostravě

Coworking Impact Hub neustále roste a slaví pátý rok v Ostravě

Proč je coworking tak trendy? Práce doma není pro každého. Když potřebujete zázemí jen na pár hodin týdně, proč byste platili trvalý nájem? Kdo vám v kanceláři zajistí služby a vybavení? A když budete chtít pozvat na jednání důležitého partnera, bude vám v rušné kavárně příjemně? Univerzálním řešením je coworking, který se tu otevřel před 10 lety.
  • 18. 11. 2019