Newsletter, o který si tolik píšete, se vrátil do pravidelného rytmu, zase chodí denně ráno v šest.

IS Produkce

Jsme největší filmové, televizní a audiovizuální produkční studio na Moravě s pobočkou v Praze a v Bratislavě Stáhnout (XLS)

Vlastnická struktura
Martin Gazda (100 %)
Dceřiné agentury
IS Media (100 %)
Profil agentury

Jednatel a producent Martin Gazda v podstatě z ničeho, jen s velkým nadšením vybudoval renomovanou produkční agenturu, která patří k největším mimopražským agenturám v této oblasti. Už při studiu střední průmyslovky ho to profesně táhlo jinam a začal ve Zlíně sám s natáčením rozhlasových spotů.

Dnes má firma IS Produkce přes 40 pracovníků a točí nejen audio, ale především televizní spoty pro velké zadavatele jako Kaufland, Bluestyle, Astratex, Euronics či GS Condro. IS Produkce dělala také HD adaptaci pro Coca-Colu.

V roce 2018 uvedla IS Produkce jako koproducent do kin úspěšný film Úsměvy smutných mužů, který získal na Českém lvu cenu diváků a jehož volné pokračování by se mělo začít natáčet na podzim 2019 a přivést do Česka velkou zahraniční filmovou hvězdu.

Martin Gazda po vlastní zkušenosti s předčasným narození dcery inicioval a rozběhl charitativní projekt Malé mimi, v rámci kterého vybral pro porodnici ve Zlíně částku neuvěřitelných 8 milionů Kč, díky níž byly vybudovány pokoje pro maminky s předčasně narozenými dětmi.

Jelikož se dlouhodobě snaží o návrat filmového průmyslu do Zlína, je členem zlínského Kreativního klastru. Aktivně spolupracuje s Univerzitou Tomáše Bati a před nedávnem podpořil tři studenstské fimy částkou přesahující 600.000 Kč. V horizontu tří let plánuje v místech původních Filmových ateliérů zahájit výstavbu filmového ateliér a vrátit tak život tam, kde filmová tvorba ve Zlíně za Bati začala. 

Zajišťujeme kompletní produkční a postprodukční servis. Natáčíme filmy, televizní spoty, online spoty, firemní prezentační filmy, natáčíme rozhlasové spoty, komponujeme hudbu, fotografujeme, tvoříme tiskové vizuály a kreslíme. Jsme nejenom filmaři, ale také zkušení markeťáci, navrhujeme kreativní koncepty, scénáře, storyboardy, animatiky. Adaptujeme zahraniční spoty a specializujeme se také na VFX a 2D/3D animace.

Rok založení
2008
Pracovníků
40 (jde o počet deklarovaný agenturou)
Generální ředitel/ka
Kreativní ředitel/ka
Radek Kameník
Obor činnosti
  • Digital
  • Outdoor
  • Produkce
  • TV
  • Radio
  • Film (koprodukce, casting, pronájem techniky)
Obrat za poslední rok
53 000 000 Kč
Klíčoví klienti
Asko, Astratex, Aukro, Avokádo, Barum, Baťa, Blue Style, Cardbox, Centrum.cz, Cemio Kamzík, Climax, Coca-Cola, Continental, Den Braven, Emos, Euronics, Forpsi, Furch, Gogen, Greiner, GS Condro, Hanácká Kyselka, Hanák Nábytek, Hamé, Hej.sk, Hecht, Homecredit, Irobot, Isolda, Kasa.cz, Kaufland, Notino Otma, Red 3, Remy, Regiojet, Rudolf Jelínek, Siemens, Synot Tip, Tchibo, Tiger, Tescoma, Travel Portal, TS Bohemia, Vitasana, Worklinks, Znojmia, Zubr Pivo
Ocenění
  • Český lev 2019 – Cena diváků
  • 10x Zlatá pecka
  • 2x Louskáček
  • 1x Golden Drum, Portorož