Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Lesensky.cz

Propojujeme PR a marketing. Pomáháme budovat brand i zvyšovat poptávku. S jednou agenturou, jednou strategií a jedním rozpočtem oslovíte své okolí ve 360° záběru. Stáhnout (XLS)
Tým agentury Lesensky.cz

Tým agentury Lesensky.cz

Profil agentury

Jsme brněnská PR agentura s týmovým srdcem. Na trhu jsme uspěli díky nadšení, poctivé práci a šikovným lidem. Vznikli jsme v roce 2009 u stolu s jednou židlí. Dnes sídlíme v domě o třech patrech s více než 20 křesly, provozujeme pobočku v Praze a máme zastoupení na Slovensku. Oboru se věnujeme naplno a ze všech perspektiv. Jsme jediný mimopražský člen Asociace PR agentur (APRA). S projekty PR Gang a PR Akademie také školíme studenty i profesionály.

Rok založení
2009
Pracovníků
21 (jde o počet deklarovaný agenturou)
Generální ředitel/ka
Obor činnosti
  • Public relations
  • Social
  • Strategické poradenství
  • Content marketing
Obrat za poslední rok
18 000 000 Kč
Klíčoví klienti
E.on, Invia, ZKL, Hospodářská komora Brno, Marketingový festival
Členství v organizacích
  • APRA
  • Hospodářská komora ČR