A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

PR.Konektor

PR has never been stronger Stáhnout (XLS)
Tým agentury PR.Konektor

Tým agentury PR.Konektor

Vlastnická struktura
Jaroslav Duroň (55,24 %), Konektor a.s. (25,03 %), Rostislav Starý (10 %), Martin Charvát (9,73 %)
Dceřiné agentury
PR.Konektor (Slovensko) (100 %)
Profil agentury

PR.Konektor patří mezi přední agentury v Česku a na Slovensku a je držitelem řady prestižních ocenění. Agentura poskytuje komplexní služby s důrazem na moderní přístupy a smysluplnost v rámci celé marketingové komunikace. To zaručují profesionálové přímo z agentury i zkušení partneři, s nimiž na zakázkách spolupracuje. Díky pobočce na Slovensku a členství v globální síti Eurocom Worldwide pomáháme klientům i za hranicemi Česka.

Rok založení
2018
Pracovníků
25 (jde o počet deklarovaný agenturou)
Generální ředitel/ka
Radek Vítek
Obor činnosti
  • Public relations
  • Digital
  • Produkce
  • Eventy
Obrat za poslední rok
54 100 000 Kč
Klíčoví klienti
Arca Capital, ČSOB, Danone, Facebook, Haribo, Hyundai Motor Manufacturing Czech, Mondelez International, PPL, Sazka, Stock Plzeň - Božkov, USSPA
Ocenění

Agentura roku Eurocom Worldwide (2018), SABRE Awards (2017), European Excellence Awards (2014, 2013, 2011), Česká cena PR (2017, 2016, 2015, …)

Členství v organizacích
  • APRA
  • Eurocom Worldwide
Certifikace
  • DNV Business Assurance
“Zavádíme až dvouměsíční placenou dovolenou”

“Zavádíme až dvouměsíční placenou dovolenou”

„Začínáme na pěti týdnech dovolené, každý rok a čtvrt přibude další týden,“ říkají šéfové komunikační skupiny Konektor Jaroslav Duroň a Rostislav Starý k nové výhodě svých zaměstnanců. Skupina o padesátce lidí se chystá mezi klienty vrhnout nové aplikace pro rozšířenou realitu a pro HR. A brzy opustí dosavadní sídlo na pražském Náměstí Republiky.