Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Soutěže & festivaly

„Řemeslně je na tom reklama dobře, zabrat potřebuje v nápadech“

„Řemeslně je na tom reklama dobře, zabrat potřebuje v nápadech“

Když se zeptáte pamětníků z českých reklamek na Golden Drum, většinou zavzpomínají na "national parties". Druhou zvěstí v závěsu je fakt, že už to není to, co bývalo a že festival upadá. Takže pro ty, kteří s festivalem dlouho nepřišli do styku, přinášíme tento článek. Toto je Golden Drum 2019 zevrubným pohledem porotců z Česka, Slovenska a Rumunska.
Effie bude poprvé ve své historii hodnotit efektivitu content marketingu

Effie bude poprvé ve své historii hodnotit efektivitu content marketingu

Obsahovému marketingu se u nás dlouhodobě věnují soutěže Fénix a Zlatý středník, ale hodnocení jeho výkonnosti zde zatím chybělo. Oborová soutěž Effie, která v Česku hodnotí efektivitu reklamních kampaní už víc než 20 let, přichází letos se čtyřmi novými kategoriemi. Stávající soutěžní disciplíny doplní dlouhodobé budování značky, direct marketing, aktivační marketing a content marketing. Garantem obsahového marketingu je výkonný ředitel Boomerang Communication Marek Slezák.