V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Taste Lovebrand

Postaráme se, aby vaši značku milovali. Stáhnout (XLS)
Vlastnická struktura
Taste, a.s. (100 %)
Profil agentury

Chcete, aby vás zákazníci milovali? Pak jste narazili na ty pravé. Jsme Taste Lovebrand a pomáháme firmám stát se srdeční záležitostí svých klientů už od roku 2013.

Učíme značky najít sebe samé, své vize, mise, hodnoty. Navádíme je správným směrem, jak komunikovat uvnitř i navenek. Jak dostat DNA společnosti pod kůži zaměstnancům. Jak si udržet jednotný tón napříč komunikačními kanály a jak měřit svůj úspěch.

Na jaře 2018 jsme se spojili s agenturou Taste, která zastřešuje hned několik různorodých agentur. A dává nám to smysl. Díky Tastu můžeme naše úsilí dotáhnout až do konce, ať už prostřednictvím dobré kreativní kampaně, PPC reklamy, nebo novými webovými stránkami.

Rok založení
2013
Pracovníků
4 (jde o počet deklarovaný agenturou)
Generální ředitel/ka
Obor činnosti
  • Branding / naming / vizuální identita
Obrat za poslední rok
1 300 000 Kč
Klíčoví klienti
Pietro Filipi, Ignum, Lamax, Swardman
Součástí sítě
Taste