Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Tereza Pergnerová se vrací na Novu, bude moderovat reality show Farma

  • ČTK
  • 29. 05. 2012 00:47
Tereza Pergnerová. Foto: TV Nova

Tereza Pergnerová. Foto: TV Nova

Moderátorka a zpěvačka Tereza Pergnerová se vrací na televizní obrazovky. Podle serveru tn.cz bude v televizi Nova moderovat reality show Farma.

Sedmatřicetiletá Pergnerová se proslavila v 90. letech, když na Nově uváděla hitparádu Eso. Diváky přitáhla svým neotřelým vystupováním a její pozdrav „čágo belo“ zlidověl. Nával popularity ale nezvládla, v televizi nakonec skončila kvůli problémům s drogami. V roce 1995 o své závislosti natočila dokument. Drogové závislosti se zbavila až v léčebně.

Reality show Farma představí tucet soutěžících, kteří budou po dobu dvou měsíců žít bez elektřiny a tekoucí vody na osamělé usedlosti v českých horách. Budou se muset vypořádat s nástrahami nového prostředí, sedláckou dřinou i hladem a zároveň plnit úkoly, které jim zadá Farmář – muž, jenž bude jejich poradcem, šéfem a odborníkem na farmaření.

Nová reality show odstartuje 24. června.