Tesco Mobile ohlašuje start na příští pondělí. Na start Mobil.cz reaguje i konkurenční BleskMobil

V den, kdy hodlá mediální dům Mafra uspořádat tiskovou konferenci a oficiálně na ni představit svou službu pro volání a datové přenosy Mobil.cz, se poprvé oficiálně ozývá také další chystaný virtuální operátor Tesco Mobile - zatím tak, že si založil účet na sociální síti Twitter. „Tu opravdu výhodnou nabídku se zákazníci dozvědí až příští pondělí,“ prohlašuje v narážce na Mobil.cz.

Logo služby Tesco Mobile

„Prostřednictvím účtu @Tesco_Mobile_CZ se budete moci dozvídat zajímavé informace spojené s blížícím se startem poskytování služeb tohoto virtuálního operátora včetně zajímavých pohledů za kulisy,“ oznámil za Tesco Jan William Dvořák.

BleskMobil společností Ringier Axel Springer a Telefónica O2 dnes ohlásil „významně vyšší počet způsobů a míst pro dobíjení kreditu a možnost zasílání prémiových SMS“ ve všech cenových hladinách, včetně dárcovských DMS.

Dobít si kredit do BleskMobilu bylo dosud možné pomocí dobíjecích kuponů nebo na terminálech Sazky. Nově to půjde na terminálech Fortuny, na pobočkách České pošty či v sítích prodejen Billa, Rossmann, Tesco, Žabka, Flosman, Eso Market, Shell, ÖMV, Benzina, Agip, Euro Oil, Pap Oil či Robin Oil, v bankomatech (Česká spořitelna, ČSOB, Euronet, Komerční banka), pomocí internetového bankovnictví (Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, GE MoneyBank, Komerční banka, Raiffeisenbank, UniCredit Bank, Mobito) nebo pomocí platební karty na webu O2.