Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Tesco přináší do Česka svůj tištěný magazín

Původně polský koncept sem jako lifestylový čtvrtletník přijde před letošními Vánocemi.

Tesco magazín

Tesco magazín

Ještě před vánočními svátky nabídne obchodní řetězec Tesco ve svých provozovnách lokální verzi časopisu z vlastní produkce Tesco magazín. Ten už vychází v sousedním Polsku, šéfredaktorka tamější verze Monika Kraus iniciovala jeho rozšíření v dalších zemích střední Evropy. Kromě Česka vyjde časopis i v místních mutacích na Slovensku a v Maďarsku. Běžná cena tu bude 29,90 Kč, držitelé zákaznické karty Clubcard budou mít časopis za 1 Kč.

Tesco magazín je lifestylový čtvrtletník zaměřený na celou rodinu. Vychází ve formátu A5, na 76 stranách. Obsah časopisu zahrnuje i rady a tipy, zábavní část, texty o módě, zdraví, cestování a samozřejmě propagaci výrobků Teska, včetně slevových kuponů. Každé číslo má přinést i rozhovor se známými lidmi z kultury či sportu, v úvodním vydání to budou Lukáš Latiňák a Lucie Bílá.

Tesco magazín se zaměří i na módu

Tesco magazín se zaměří i na módu

 

Tesco magazín se zaměří i na recepty

Tesco magazín se zaměří i na recepty