Tesco rozšiřuje rozvoz nákupů pro České Budějovice, Krumlov a Třeboň

Obchoní řetězec Tesco rozšiřuje svou službu rozvozu potravin nakoupených přes internet do jižních Čech. Od středy 6. listopadu si mohou ze supermarketu zakoupit přes web či mobilní aplikaci a nechat si nákup dovézt až domů lidé z Českých Budějovic a okolí. V nabídce je víc než 21.000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech.

Z hypermarketu Tesco v Českých Budějovicích budou řidiči zavážet nákupy k zákazníkům v Budějovicích, v Českém Krumlově, Třeboni a okolí denně od 8 do 22 hodin. „Máme nejširší pokrytí i nabídku na českém trhu, služba je nyní dostupná až pěti milionům zákazníků v Česku,“ říká Věra Szabó, manažerka internetového prodeje Teska. Od září nabízí Tesco rozvoz zboží také v Hané.

Řetězec zároveň rozšiřuje službu Klikni + vyzvedni, která umožňuje objednat si nákup a pak si ho v preferovaný čas a den vyzvednout v obchodě. Nově bude dostupná i v budějovickém hypermarketu, který tak doplní 11 poboček, které službu už nabízejí.

Podle průzkumu Teska využívají nákupy online nejčastěji lidi ve věku 25 až 45 let, z většiny (80 %) jde o ženy. Mezi preferované termíny dodání pak patří pátek a víkendové dny, a to buď v dopoledních hodinách, nebo po 16. hodině.