V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Tesco se ladí na zmrzlinovou sezónu

Tesco nabízí v produktové řadě Tesco Free From bezlepkové a bezlaktózové zmrzliny

Tesco nabízí v produktové řadě Tesco Free From bezlepkové a bezlaktózové zmrzliny

Britský řetězec Tesco se chystá na letní sezónu a ve svých prodejnách rozšířil sortiment zmrzlin na 250 druhů. Koupit je možné klasické nanuky, kornouty, vaničky nebo deserty. Kromě zavedených značek prodává Tesco svoje vlastní zmrzliny, které nabízí ve třech řadách: Tesco, Tesco Finest a Tesco Free From. Jako stále více populární uvádí tzv. multipacky, které obsahují několik kusů zmrzlin. Balení je od 3 po 12 kusů v balení. Nákupčí mraženého sortimentu Tesco Petra Vavro uvádí: „Nově si mohou letos zákazníci pochutnat na našem jahodovém sorbetu, vaničce s příchutí oblíbeného Banana Splitu nebo třeba na jahodovém nanuku tří vrstev Triple Sensation Split Strawberry.“ Pro celiaky a alergiky je přichystaná řada Tesco Free From, která nabízí bezlepkové a bezlaktózové zmrzliny. 

Dobrá zpráva, nabídka zmrzliny v našem ‚moderním‘ obchodě je dost nudná. Hodně výrobků se v minulých krizových letech drasticky vzdálilo od původní chuti a produktové kvality a plně odpovídá tomu nepříliš romantickému českému slovu ‚zmrzlina‘ (něco jako zmrzlá zpotvořenina). Jako milovník kvalitní ‚zmrzliny‘ proto volám: ‚We want our ice-cream back!‘ a těším se, že mi (nejen) Tesco rozumí.
Tomáš Krásný (Blue Strategy)

U nás na vsi postavili u Teska stánek s točenou zmrzkou z Opočna. Ta se všude prezentuje jako něco mimořádně supiš. Tak jsem ji ve středu při cestě od vlaku zkusil. Humus. Tak je dobře, že aspoň vím, že příště udělám líp, když zajdu dovnitř do Teska a tam si vyberu. Häagen-Dasz Macadamia Nut Brittle, prosím!
Václav Loubek