Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Těžkej Pokondr: na Frekvenci 1 končíme s říjnem

Moderátorské duo Těžkej Pokondr na rádiu Frekvenci 1 definitivně končí k 31. říjnu, dohodli se tak s manažerem společnosti Lagardere, která stanici provozuje, Luborem Zoufaleminformoval o tom Roman Ondráček, polovina dua. Rozhodnutí odejít nastalo po sporech s ředitelem rádia Miroslavem Škodou, které údajně trvaly delší dobu. Týkaly se skladby hostů. Ondráčkovi a Miloši Pokornému také vadilo, že se rozhovory musejí předtáčet, že se nevysílají živě.

Vedení rádia upozorňuje, že věc ještě není zcela vypořádána. „Frekvence 1 se s pány, Milošem Pokorným a Romanem Ondráčkem, domluvila na postupu, jak by mohlo k ukončení spolupráce dojít. Nicméně zatím dohoda stále není právně uzavřena, jakmile k tomuto aktu dojde, vydá stanice oficiální tiskové prohlášení,“ uvedla mluvčí Lagardere Zuzana Nevoralová.