Thriftigo mapuje second handy, naviguje k nim a hodnotí je

Nová aplikace Thriftigo Jany Moudré mapuje obchody se zbožím z druhé ruky po celém světě. Vyhledává nejbližší obchody podle polohy uživatele a nabízí přehled základních informací, jako je otvírací doba nebo hodnocení ostatních zákazníků.

„Měla jsem sen o tom, že vytvořím aplikaci pro svůj telefon, kde budou všechny ty second hand obchody kolem mě. Nezávisle na mé poloze, stále se mnou a v mé kapse,“ uvádí zakladatelka Thriftiga. Kromě toho, že Thriftigo obchody vyhledá na mapě, mohou uživatelé využít i přesměrování do navigace, která je k nim dovede. Po příchodu do obchodu apka nabízí možnost checkinu, tedy označení, že jej navštívili, nebo také hodnocení podniku. S pořízeným zbožím se pak lidé mohou pochlubit v komunitě, která sdružuje další nadšence do nakupování v second handech.

U každého obchodu se uživatelům zobrazí také hodnocení ostatních uživatelů, počet těch, kteří je navštívili a jaké předměty v nich zakoupili. Zajímavé obchody si pak mohou lidé ukládat do seznamu oblíbených. Thriftigo je k dispozici zdarma pro Android a iOS.

Všechny obchody se zobrazují na interaktivní mapě

Všechny obchody se zobrazují na interaktivní mapě

U každého obchodu je k zobrazení hodnocení zákazníků i jejich "úlovky"

U každého obchodu je k zobrazení hodnocení zákazníků i jejich „úlovky“