Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Tiscali spouští kvízy, inzertně je spojí s Úschovnou

Hádejfilm.cz, Hádejhru.cz a Hádejosobnosti.cz jsou dostupné i jako mobilní aplikace.

Tři „weby k zábavné prokrastinaci“ Hádejfilm.cz, Hádejhru.cz a Hádejosobnosti.cz uvedlo internetové vydavatelství Tiscali, nabízí na nich kvízy zaměřené na znalosti klasických i moderních filmů, televizních pořadů, videoher a sportovních, hudebních či filmových hvězd. Každý z nových webů spadá pod jeden ze stávajících obsahových projektů Tiscali – Hadejfilm.cz pod filmové Dokina.cz, Hadejhru.cz pod herní Games.cz, Hadejosobnosti.cz pod databázi bulváru Osobnosti.cz. Kvízy chystaly redakce daných webů.

Z hlediska reklamních formátů jsou nové weby kompatibilní s inzerátem na pozadí používaným na populárním webu Úschovna.cz. Ten Tiscali také obchodně zastupuje. 

Všechny tři kvízové weby existují i v podobě aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem iOS (verze pro Android jsou v přípravě). Aplikace jsou zcela zdarma a bez reklam.