Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Tittelbach ředitelem Soukupovy Médea Sport

O angažmá „televizní legendy“ mluví šéfka Barrandova pro Extra.cz.

Dlouholetá tvář Novy Václav Tittelbach se vrací na Barrandově jako průvodce politikou. Repro: TV Barrandov

Dlouholetá tvář Novy Václav Tittelbach se vrací na Barrandově jako průvodce politikou. Repro: TV Barrandov

Proslulý moderátor sportovních zpráv a přenosů Novy Václav Tittelbach se nakonec jako tvář nové politické diskuse na obrazovce televize Barrandov neobjeví. V mediálním podniku Jaromíra Soukupa ale dostal manažerskou roli. Od šéfky Barrandova Marcely Hrdé to vyzvěděl web Extra.cz.

„Pan Tittelbach se bude na vývoji formátu nadále podílet, nikoliv však v roli spolumoderátora. Jde o zcela standardní proces při vzniku nového formátu. Pan Tittelbach je nadále ředitelem dceřiné společnosti skupiny Médea Group, konkrétně společnosti Médea Sport,“ cituje Extra Hrdou, výkonnou ředitelku Soukupovy skupiny Médea.

Podle údajů v obchodním rejstříku vznikla Médea Sport letos v dubnu, jejím jednatelem a jediným vlastníkem je Jaromír Soukup, zároveň majitel mediální agentury Médea a prostřednictvím mediálního podniku Empresa Media také televize Barrandov.

Stanice před nadcházejícím podzimem představila Tittelbacha jako „televizní legendu“ a jednu ze dvou tváří svého chystaného diskusního týdeníku o politice Týden v ringu, v němž měl vystupovat s boxerem Ondřejem Pálou. Ten tedy podle aktuálních plánů bude pořad uvádět sám. Jak Médiáři řekla mluvčí stanice Kateřina Kotalová, Pála měl mít v tandemu při rozhovorech s politiky tu důležitější roli a Tittelbach dělat cosi jako rozhodčího. To se prý později při zkouškách neukázalo dobře.

Premiéra Týden v ringu má i přesto proběhnout na Barrandově v úterý 2. září, po 22. hodině.