Tomáš a Ester Berdychovi tvářemi Pietro Filipi

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: billboard

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: billboard

Česká módní značka Pietro Filipi představuje na jaro a léto 2019 novou kampaň. Po loňském restartu oděvní dům přichází s heslem Když o něco jde, nemá cenu spěchat. Tvářemi kampaně se stal tenista Tomáš Berdych a jeho žena Ester. Střídají tak herečku Annu Geislerovou, kterou značka angažovala loni, ke svým 25 letům na trhu. „Ať už jde o budování úspěšné sportovní kariéry, romantický vztah nebo výrobu prémiového oblečení, my v Pietro Filipi věříme, že ty pravé hodnoty vznikají časem,“ přibližuje význam nové kampaně majitel značky Michal Mička.

„Berdych začal s tenisem v pěti letech, v roce 2004 porazil na olympiádě světovou jedničku Rogera Federera. Slibnou kariéru na čas přerušil kvůli problémům se zády, ale letos je zpět na vítězném tažení k vrcholu světového žebříčku. Na všechno, co stojí za to mít, se totiž vyplatí si počkat. Ne jinak je tomu i v kolekcích Pietro Filipi. Jednotlivé módní kousky navrhuje interní tým předních návrhářů Monika Drápalová, Ivana Mentlová, Martha Bryxi, Ana Margarida Dias MachadoFilip Hieke a proces výroby každého produktu trvá obvykle celý rok,“ popisuje ředitel oděvního domu.

„Krom úspěchu a dlouhotrvajících kvalit má spojení podtrhnout důraz na párovost. Kampaň totiž poukazuje, že česká módní značka vyrábí kolekce pro ženy i muže. Páry se mohou oblékat společně a vždy se vzájemně sladit a vytvořit tak silný tandem,“ uvádí Pietro Filipi.

Kampaň nafotil Branislav Šimončík v Monaku, kde manželé Berdychovi žijí. Vypráví romantický příběh lásky na první pohled - od osudového setkání, přes počáteční nesmělé pohledy, svádění a první společnou noc, až po chvilky plné důvěry, blízkosti a intimity v dlouhodobém spokojeném vztahu.

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: tisková inzerce

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: tisková inzerce

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: tisková inzerce

Tomáš a Ester Berdychovi pro Pietro Filipi: tisková inzerce