V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Tomáš Müller a elity českého grafického designu ukážou, jak udělat zabijácké portfolio

Celosvětově populární akci Portfolio Reviews pod hlavičkou Behance pořádá agentura Striker Digital, Médiář.cz je partnerem setkání.

Behance, jedna z nejoblíbenějších služeb správy portfolia pro designéry a fotografy, má v České republice už nějaký čas ambasadora z nejpovolanějších - ilustrátora Rodolfa Biglié. Pražská agentura Striker Digital se rozhodla přinést i českým autorům celosvětově populární akci Portfolio Reviews, kterou Behance vyvinula.

Akce má podobu společného večera, v jehož průběhu se ti, co přijdou, poslechnou nejlepší spíkry v zemi a pochopitelně získají zpětnou vazbu ke své práci - proběhne v úterý 30. října od 18.30 v Node5.

Pozvali jsme Tomáše Müllera a Jana Rambouska, jejichž práci znáte z desítek reklamních vizuálů velkých kampaní. Oba nabídnou svůj pohled na budování portfolia, a pak se s designéry rozdělí do skupin, aby jim zodpověděli otázky. A možná se bude mluvit i o některém z těchto vizuálů Tomáše Müllera:

Volná tvorba Tomáše Müllera

Volná tvorba Tomáše Müllera

Volná tvorba Tomáše Müllera

Chceme především posílit posílit moderní tvůrčí scénu v Česku, zviditelnit talenty, dodat jim sebevědomí a chuť se učit nové věci a rozvíjet se.

K události na Facebooku se můžete připojit zde.