Tomáš Radil a Radi Uzunov novými brand manažery Becherovky

Výrobce tradiční Becherovky, firma Jan Becher Pernod Ricard má nové manažery - brand design manažerem se stal Radi Uzunov, na postu střídá Michaelu Zlámálovou. Global brand manažerem delivery se stal Tomáš Radil, nahradí Petru Peškovou

Tomáš Radil

Tomáš Radil

Tomáš Radil bude mít jako global brand manager delivery na starost vstup Becherovky na západní trhy - konkrétně do USA, Kanady, Velké Británie a Holandska. Kromě těchto nových trhů bude nadále prohlubovat spolupráci s ostatními 40 zeměmi, kam se Becherovka už vyváží. Do Jan Becher Pernod Ricard přichází z pivovaru Bernard, kde působil šest let jako exportní manažer. 

Radi Uzunov

Radi Uzunov

Uzunov přichází do Česka z Pernod Ricard Bulharsko, kde působil od roku 2015 jako brand manažer. Na novém postu brand desing manažera bude odpovědný za realizaci inovativních projektů rozvoje značky a bude pečovat o zvýšení exportu české Becherovky na zahraniční trhy. Jeho hlavním cílem je rozšířit povědomí o Becherovce jako prémiového ikonického bitteru jak doma, tak i na nových exportních trzích.

Sdílejte