Pietro Filipi. Kara. Glami. Lookio. Čtvero tuzemských outletů. Čtvero malých českých značek. Best practices z Instagramu. Přijďte 20. listopadu na Módu v Česku do Aureole.

Tomáš Vyšohlíd jako ředitel výroby Barrandova a šéf Real TV končí

Tomáš Vyšohlíd. Foto: TV Barrandov

Tomáš Vyšohlíd. Foto: TV Barrandov

K 31. říjnu, tedy formálně den předtím, než se vedení televize Barrandov ujme nový generální ředitel Vladimír Železný, opustí své funkce ředitel výroby a ředitel produkční firmy Real TV Tomáš Vyšohlíd, zároveň též moderátor sobotní politické debaty Témata Týdne televize Barrandov.

V Železného managementu nebude, na obraze má zůstat. “Tomáš Vyšohlíd ze skupiny Médea a. s. [stejně jako televizi Barrandov ji vlastní Jaromír Soukup – pozn. aut.] neodchází, bude se nadále věnovat přípravě a moderování sobotních Témat Týdne,” sdělila Médiáři mluvčí stanice Petra Hrušová.

Šéfem výroby a produkce Real TV – spolu s televizí ji vlastní Jaromír Soukup – se stal teprve v srpnu, diskusi uvádí od května, kdy se ještě vysílala ve středu kolem půlnoci.

Vyšohlíd byl v minulosti šéfredaktorem časopisu Profit, mluvčím Lesů ČR či mBank. Pracoval také jako vedoucí realizační kampaně neúspěšného prezidenstkého kandidáta Jana Fischera.