Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Tomíček ze Sky Service se stal accountem v H1.cz

Štěpán Tomíček

Štěpán Tomíček

Novým account manažerem digitální agentury H1.cz. se stal Štěpán Tomíček. Z klientů se má starat o cestovní kancelář Exim Tours na českém, slovenském i maďarském trhu, částečně také o Kaspersky Lab nebo Enprag. Dřív se věnoval online marketingu i offline aktivitám pro zprostředkovatele adrenalinových zážitků Sky Service.

Tým accountů v březnu zaznamenal i další změny. Na pozici client unit leadera se v březnu posunuli Ivana Kronďáková a Vladimír Hlaváček. Kromě vedení týmů se i nadále věnují klientské práci. Hlaváček pečuje například o Hello bank!, E.on, Sazku nebo Stěhování Praha. Kronďáková má na starosti interní vzdělávání i veřejné školení internetového marketingu. Dále rozvíjí online pro klienty z různých oborů např. Grada, Active24, Rajapack, Reportér magazín, Home Credit a B2B sekci T-Mobile.

Ivana Kronďáková

Ivana Kronďáková

Vladimír Hlaváček

Vladimír Hlaváček