Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Tomio Okamura bude na TV Barrandov moderovat večerní debatu Dobrý večer, Česko!

Od pondělí 30. ledna začne digitální televize Barrandov vysílat diskusní pořad Dobrý večer, Česko! s moderátory Tomio Okamurou a Martinou Kociánovou. Slibují přiblížit „zákulisí politických rozhodnutí, vědeckých objevů, ekonomických prognóz i společenských událostí“.

„Budou u nás moderovat osobnosti s názorem,“ předeslal na dnešní tiskové konferenci Barrandova šéfredaktor pořadu Jaroslav Spěváček. V pořadu má podle něj vystupovat i komentátor Týdne Martin Fendrych.

Pořad Dobrý večer, Česko! půjde každý všední den od 19.55, stopáž je 10 minut.

„Myslím, že jsou tu lepší a jiní než já,“ podotkl Okamura na otázku své kolegyně Kociánové ohledně plánu kandidovat na prezidenta.

Denní večerní debata je jediným novinkovým cyklem původní tvorby, které Barrandov začátkem letošního roku uvádí. Na obrazovce se dál objeví druhé řady zábavní soutěže To byl náš hit (od 13. února každé pondělí od 20 hodin, 16 přímých přenosů) a reality show Splněné sny (od 2. března každý pátek od 20 hodin, 17 hodinových epizod).

Pokračovat budou rovněž buvlární magazín Prominenti (od 7. ledna každou sobotu), soutěžní Barrandovský videostop (od 25. února každou sobotu večer), Politická střelnice (od 19. února každou neděli večer) a cyklus společenských dokumentů Tajemství (každou poslední sobotu v měsíci).

Na březen se počítá s uvedením výpravného historického seriálu Borgia ve francouzsko-německo-české koprodukci, který se natáčel v barrandovských filmových ateliérech.

Ke konci letošního roku se chce Barrandov dostat přes 7 % podílu na sledovanosti. „V roce 2012 chceme být soběstační,“ podotkla k hospodaření televize její generální ředitelka Janka Vozárová.