Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Top kauzy 15. týdne: vládní krizi a Sazku nejvíc sledovala TV a rozhlas, Klausovo pero deníky

Nejmedializovanější témata minulého týdne

Dominujícím tématem minulého týdne v českých médiích tuzemská vládní krize, novináři se jí věnovali desetkrát víc, než dvěma dalším nejčastějším tématům. Těmi bylo budoucnost Sazky a také „Klausovo chilské pero“.

Vládní krize přitom byla nejčastějším tématem příspěvků v televizi a v rozhlase, stejně tak Sazka, zatímco příběh kolem pera, které si prezident republiky vzal v přímém v přenosu v Chile, nejvíc živily celostátní deníky.

Kauzu odstartovala Česká televize v pořadu 168 hodin, rozšířit ji a získat prostor v mnoha zahraničních televizích a médiích vůbec následně pomohl její záznam na videoserveru YouTube. Tam původně umístěný klip má už přes 2,6 milionu zhlédnutí.

Top kauzy 15. týdne 2011 (11. – 17. dubna)
Podle počtu příspěvků věnovaných jednotlivým kauzám

Top kauzy 15. týdne

Sledovaná média: celostátní deníky (Haló noviny, HN, LN, MF Dnes, Právo), televize a rozhlas (ČRo, ČT, TV Nova, Prima TV, Impuls, Frekvence 1), týdeníky (Respekt, Reflex, Týden).

Pramen: Newton Media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131