V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Topolánek má na Info.cz Topol Show, prvním hostem je Bém

Prvním hostem Topol Show Mirka Topolánka je Pavel Bém

Prvním hostem Topol Show Mirka Topolánka je Pavel Bém

Bývalý premiér a předseda ODS Mirek Topolánek dostal na webu Info.cz Daniela Křetínského vlastní pořad. Diskusní Topol Show odstartovala 30. ledna večer, nové díly má přinášet každé dva týdny, právě ve středu ve 20 hodin. Prvním hostem pořadu, který se natáčí v pražském baru Public Interest, je někdejší primátor hlavního města Prahy za ODS Pavel Bém.

Oba bývalí politici mluví o horolezeckém sportu, o tom, jak se dobývá a opouští vrchol politické kariéry v Česku i o vzájemných osobních animozitách, které doprovázely jejich vztah, kdy oba muži soupeřili o post předsedy ODS.

Web už videorozhovory publikuje, pod značkou Štrunc! dělá je Pavel Štrunc. „Topol Show je prvním, nikoli však jediným novým pořadem, který jsme nachystali v souvislosti s nedávným spojením Info.cz s mediálním startupem Zdroj.cz. Brzy chceme představit další formáty. Vedle video pořadů to budou také zvukové podcasty, které jsou i v souvislosti s rozvojem hudebních aplikací typu Spotify stále populárnější,“ uvedl Michal Půr, šéfredaktor Info.cz.