Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Totální star Berenika Kohoutová. Totální zábava Heil

Studio Teplá se tentokrát z Karlových Varů hlásí i s hlasem Bereniky Kohoutové, femme fatale Cesty do Říma. Sobotním překvapením je povedená německá komedie.

Špičková oborová média na Lucii ve Varech. Oba tvůrci kampaně drinku Smarty se konečně setkali. Jak se cestuje do Říma. Berenika Kohoutová v titulcích výš než Mirek Donutil. Nejlepší komedie dělají Němci. Vše v aktuálním dílu audiodeníku Médiáře z filmových Varů.

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.