Travel Advance nově zastupuje italské Trentino

I přes omezení vinou koronaviru vidí italský region dlouhodobě potenciál na českém trhu.

Trentino

Trentino

Trentino, nezávislá provincie na severu Itálie známá především jako lyžařská destinace, má na českém trhu nové zastoupení. PR pro ni bude zajišťovat pražská komunikační agentura Travel Advance, která se specializuje na destinační marketing. Vlastní ji a řídí Paddington Tucker.

Stejně jako většina turistických destinací i Trentino bylo značně zasaženo pandemií koronaviru, a to především na konci loňské zimní sezóny 2020. I přes mnohá omezení vidí dlouhodobě potenciál na českém trhu, a to především během zimních měsíců. Mezi státy, které v zimě navštěvují Trentino nejvíc, je Česko na třetím místě, zájem Čechů o tuto destinaci dlouhodobě roste i během léta. V roce 2019 navštívilo Trentino více než 120.000 Čechů. Láká je především různorodé sportovní vyžití od zimních sportů až po pěší turistiku či cyklistiku.

O nového klienta se postarají Martina KolskáKlára Škapová, které společně povedou vztahy s médii. „Cílem je ukázat, že Trentino nabízí mnohem víc než jen skvělá horská střediska. Region se dlouhodobě soustředí na udržitelnost a ochranu přírody a mimo to se už několik let drží na prvních příčkách žebříčku v kvalitě života mezi italskými regiony. Krásnou přírodu, skvělé víno a gastronomii a nespočet kulturních zážitků nabízí celoročně,“ popisuje Kolská.

Travel Advance má mezi klienty rovněž Chorvatsko, Dubaj, Maltu a řadu let se starala také o propagaci Keni. Ke klientům agentury patří několik hotelů a servisních turistických organizací v různých částech Afriky.