Třetí přehlídka mobilních aplikací AppParade bude 10. května, přihlašte se

Přehlídka proběhne v pražském prostoru Hub. Díky partnerům BlackLex, Nokia a Vodafone odměníme vítězného vývojáře i publikum.

Přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Už třetí AppParade proběhne v úterý 10. května 2011 v Hubu na pražském Smíchově, od 19.15.

Coby pořadatelé ji opět koncipujeme jako setkání předních představitelů rodícího se byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty. Platformám se meze nekladou, už dvakrát se spolu bez větších emocí potkali „iphonisté“ i „androidisté“.

Publikum následně hlasováním rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i hlasující publikum. A to díky našim partnerům.

  • Partnerem už od minulé, druhé přehlídky AppParade je výrobce mobilních telefonů Nokia, který věnuje smartphone pro vylosovaného hlasujícího z publika.
  • Nově je partnerem mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikačí společnosti. Vodafone bude v průběhu letoška hledat na přehlídkách AppParade Nápad na nejlepší tematickou aplikaci, jehož autor dostane peníza na vývoj takové aplikace.
  • A s radostí jsme mezi partnery uvítali společnost BlackLex, švýcarského investora do online projektů. Nejenže to může být právě vaše aplikace, které BlackLex pomůže na mezinárodní scénu, ale přímo tomu vývojáři, jehož aplikaci zvolí publikum na třetí AppParade jako nejlepší, BlackLex vyplatí 20 tisíc českých korun.
  • Vítěz vzešlý z hlasování diváků dostane též jeden vstup zdarma na Webexpo, největší konferenci o webu ve střední Evropě (letos proběhne 22. - 24. 9. 2011), plus tričko s nápisem „The Web Is Our DNA!“. Další triko dostane vylosovaný divák. To vše díky partnerství právě s konferencí Webexpo.

Jak se zúčastnit?

  • Jako vývojář: vyplňte formulář níže a připravte si maximálně tříminutovou prezentaci, v níž svou aplikaci představíte. Každý subjekt může přihlásit pouze jednu aplikaci.
  • Jako divák: vyplňte formulář ještě níže.

Sledujete AppParade na Facebooku.

Podívejte se také, jak vypadaly dosavadní přehlídky. První AppParade proběhla 6. prosince 2010 [videozáznamy vystoupení], druhá AppParade 10. února 2011 [videozáznamy vystoupení].

Termín pro přihlášení vývojářů i diváků skončil.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 136