Trojí návrat: Josef Justián, Jiří Lebeda a Tomáš Jarolím jsou zpět v Publicisu

Justián přichází zpět z OMD, Lebeda se vrací z Dentsu a Jarolím ze švédské Precis Digital.

Zleva Tomáš Jarolím, Jiří Lebeda, Josef Justián

Zleva Tomáš Jarolím, Jiří Lebeda, Josef Justián

Mediální divizi komunikační skupiny Publicis Groupe posílili Josef Justián, Jiří LebedaTomáš Jarolím. Vracejí se do svého staronového působiště, všichni už totiž v Publicisu v minulosti pracovali.

Justián se vrátil po třech a půl letech, během kterých působil jako client service director v mediální agentuře OMD. V mediální divizi Publicisu nastoupil na pozici business director, kde vede jeden z klientských konzultantských týmů. Během svého předchozího působení v Publicis Groupe pracoval sedm let v její mediální agentuře Zenith. „Publicis se za těch pár let hodně proměnil a dnes je to v mnoha ohledech jiná firma. K návratu mě zlákal integrovaný proces mediálního plánování a hlavně expertíza v oblasti digitálu, která se díky spojení s Red Media dostala na úplně jiný level,“ říká.

Lebeda do Publicisu přišel ze skupiny Dentsu, ve které působil jako digital team leader agentury Carat. Vrací se po roce, v Publicisu v minulosti pracoval jako seniorní specialista na programatickou reklamu a později mediální plánovač. Nově má pozici senior media consultant.

Jarolím se vrátil na pozici webového analytika, kterou v Publicisu zastával i před svým odchodem do přední švédské digitální agentury Precis Digital. V ní působil od loňského července jako specialista na sociální média a webovou analytiku. V Publicisu se bude po návratu věnovat reportingu kampaní, měření webů a analytice e-commerce klientů. „Po třech letech v Red Media a Publicis Groupe jsem chtěl zkusit život v zahraničí a zjistit, jak vypadá práce v jiném prostředí. Práce v Precisu mi toho dala hodně. Ale také jsem zjistil, že úroveň digitálního marketingu je v českém Publicisu v některých ohledech překvapivě vyšší, než ve Švédsku. Zároveň mi v práci chyběl kolektiv, který spolu tráví i volný čas, a proto jsem se po čase rozhodl k návratu,“ vysvětlil.