Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Barrandov přidává Arénu Jaromíra Soukupa

Televize Barrandov nabídla další pořad svého majitele, generálního ředitele a nejčastějšího moderátora v jedné osobě Jaromíra Soukupa. Novinkou je Aréna Jaromíra Soukupa, variace na někdejší Kotel Michaely Jílkové, vysílaný televizí Nova. První díl Soukupovy Arény se vysílal v úterý 24. října od 21.25, jako hosta přivítal odborářského šéfa a předsedu Českomoravské konfederace odborových svazů Josefa Středulu. Proti němu i dalším se v diskusi staví „obyčejní lidé“.

Aréna Jaromíra Soukupa se má na hlavním kanálu Barrandova vysílat každé úterý večer. Čtvrteční večery přitom patří Soukupovu Týdnu s prezidentem Milošem Zemanem a vzápětí Duelu Jaromíra Soukupa, páteční pak Instinktům Jaromíra Soukupa. Před volbami teď byly v programu stanice též Soukupem moderované debatní speciály.